Home

Jugendlicher National Atom digi sport dinamo Flüssigkeit begeistert Süchtiger

Dinamo have targeted two former Rapid players. Ovidiu Burcă knows them very  well
Dinamo have targeted two former Rapid players. Ovidiu Burcă knows them very well

Live Video&Text | Dinamo – CSA Steaua 0-0, ACUM, pe Digi Sport 1. Un meci  al orgoliilor pe Arena Națională
Live Video&Text | Dinamo – CSA Steaua 0-0, ACUM, pe Digi Sport 1. Un meci al orgoliilor pe Arena Națională

Video | Cele două galerii ”au făcut cunoștință” înainte de Dinamo - CSA  Steaua! Ce mesaje au afișat + Startul, întârziat cu 7 minute
Video | Cele două galerii ”au făcut cunoștință” înainte de Dinamo - CSA Steaua! Ce mesaje au afișat + Startul, întârziat cu 7 minute

Echipa ta - Dinamo Bucuresti

VIDEO Dinamo - Petrolul 1-1. Petrolul a egalat în finalul partidei și putea  chiar câștiga!
VIDEO Dinamo - Petrolul 1-1. Petrolul a egalat în finalul partidei și putea chiar câștiga!

Florin Prunea praises a move made by Dinamo: “Very good! It managed without  a problem”
Florin Prunea praises a move made by Dinamo: “Very good! It managed without a problem”

Dinamo vs FCSB, tonight at 8 PM Live on DIGI Sport 1 - Imgflip

Video | Concordia Chiajna - Dinamo 0-1. A doua victorie pentru ”câini” în  Liga 2
Video | Concordia Chiajna - Dinamo 0-1. A doua victorie pentru ”câini” în Liga 2

Deian Sorescu, aproape să semneze cu Legia Varșovia! Ce sumă ar încasa  Dinamo
Deian Sorescu, aproape să semneze cu Legia Varșovia! Ce sumă ar încasa Dinamo

Live Video&Score | League 2, stage 4 | Dinamo

Great interest for Dinamo – Steaua! Impressive number of tickets sold in  the first 24 hours
Great interest for Dinamo – Steaua! Impressive number of tickets sold in the first 24 hours

Exclusive Video | Iuliu Mureșan acknowledged the player who “cleaned up”  Dinamo in the derby with FCSB: “I didn't expect”
Exclusive Video | Iuliu Mureșan acknowledged the player who “cleaned up” Dinamo in the derby with FCSB: “I didn't expect”

Burcă și Oprița și-au ales cei 11 ”gladiatori” pe care îi vor trimite în  teren la meciul Dinamo - CSA Steaua
Burcă și Oprița și-au ales cei 11 ”gladiatori” pe care îi vor trimite în teren la meciul Dinamo - CSA Steaua

Video | CSA Steaua putea primi un penalty în prima repriză a duelului cu  Dinamo! Ce arată reluările
Video | CSA Steaua putea primi un penalty în prima repriză a duelului cu Dinamo! Ce arată reluările

Vești bune pentru Dinamo! Spaniolii au ajuns la București pentru a negocia  preluarea clubului
Vești bune pentru Dinamo! Spaniolii au ajuns la București pentru a negocia preluarea clubului

Alexandru Olah on Twitter: "Let's get the job done 😤 - ⚔️ vs Dinamo 📍  Sala Constantin Jude ⏰18:00 | 10:00AM CT 📺 Digi Sport| Look Sport | FRBTV  🔗 https://t.co/dO2jxkOz0d - #
Alexandru Olah on Twitter: "Let's get the job done 😤 - ⚔️ vs Dinamo 📍 Sala Constantin Jude ⏰18:00 | 10:00AM CT 📺 Digi Sport| Look Sport | FRBTV 🔗 https://t.co/dO2jxkOz0d - #

PSV-Rangers, LIVE VIDEO, 22:00, Digi Sport 1. Trabzonspor-Copenhagen, Digi  Sport 2. Dinamo Zagreb-
PSV-Rangers, LIVE VIDEO, 22:00, Digi Sport 1. Trabzonspor-Copenhagen, Digi Sport 2. Dinamo Zagreb-

Video Exclusiv | Verdictul lui Ion Crăciunescu după cea mai controversată  fază din Dinamo - U Craiova 1948
Video Exclusiv | Verdictul lui Ion Crăciunescu după cea mai controversată fază din Dinamo - U Craiova 1948

Video | Dario Bonetti a sosit la București! ”Sunt îndrăgostit de fotbal și  de Dinamo”
Video | Dario Bonetti a sosit la București! ”Sunt îndrăgostit de fotbal și de Dinamo”

Dinamo, dezamăgirea anului în ancheta Digi Fotbal. Dănciulescu: “E firesc,  situația e tot mai rea”
Dinamo, dezamăgirea anului în ancheta Digi Fotbal. Dănciulescu: “E firesc, situația e tot mai rea”

If I let all the players go, I have to play!” Iuliu Mureșan after the  leaders of Dinamo submitted memoranda
If I let all the players go, I have to play!” Iuliu Mureșan after the leaders of Dinamo submitted memoranda

Dinamo - CSA Steaua, Live Video, 21:30, Digi Sport 1. Echipele de start

Access m.digisport.ro. Digi Sport - stiri din sport, meciuri live -  Spectacolul campionilor!
Access m.digisport.ro. Digi Sport - stiri din sport, meciuri live - Spectacolul campionilor!

Reacția lui Ovidiu Burcă, după debutul lui Dinamo cu victorie în Liga 2.  Cerința pentru conducere
Reacția lui Ovidiu Burcă, după debutul lui Dinamo cu victorie în Liga 2. Cerința pentru conducere